Wtorkowa kawka dla MAM takich jak MY

W każdy wtorek o godzinie 12.00 spotykamy się na kawkę i pogaduchy.

Przychodzimy z dziećmi, albo w brzuszku, albo poza nim, a jeśli chcemy mieć chwilę dla siebie i mamy z kim zostawić malucha to przychodzimy bez dzieci.

Spotykamy się w różnych miejscach, zwykle są to klubokawiarnie, kluboksięgarnie, muzea, małpie gaje, albo place zabaw. Wszystkie miejsca, w których odbywają się nasz spotkania dla mam z dziećmi łączy jedno – fajny klimat, dobra atmosfera, smaczna kawa, pyszne ciasto, bezpieczne i wygodne miejsce do zabawy. Propozycje miejsc, w których się spotykamy wypływają od Was wiec są już sprawdzone. Byłyśmy już w wielu miejscach, ale rekomendujemy tylko wybrane miejsca: Kids&Friends, Hopsaska, AleHecaCafe, Kółki i Krzyżyk, 3 Pokoje z kuchnią, Badet Ursynów, Wolna Przestrzeń, Pompon, Kredkafe, POLIN u Króla Maciusia, Abrakadabra, Molo Kids Cafe, Klockownia, Kluboksięgarnia Radio i Telewizja, Mama i Ja, COCO CafeMadagaskar, Figa z makiem.

Pijemy kawę, jemy ciastka, rozmawiamy, a dzieci bawią się. Miło i szybko – w atmosferze ciążowych wyzwań, matczynych trosk i radości – mija nam czas i nie możemy doczekać się kolejnej kawki.

Dzielimy się naszymi sprawami z innymi Mamami. Dzielimy się doświadczeniem i tak zwyczajnie, tak po prostu pomagamy sobie. Rozmawiamy o naszych zwykłych, a jakże ważnych sprawach, a nasze dzieci w tym czasie mają super zabawę z innymi dziećmi.

Przysyłajcie rekomendacje i pomysły na kolejne miejsca spotkań tu: gdzie warto pójść na kawkę.
Pamiętajcie, że miejsce musi być dostosowana do używania przez nas i nasze dzieci. Nasze Skarby lubią się bawić, raczkować, skakać, biegać, czasami spać, zjeść coś dobrego i przytulić się do mamusi.

Gdzie kolejna Wtorkowa kawka dla MAM takich jak My znajdziesz na: facebook’u MAMApożycza.

Subskrybuj wydarzenia wtedy będziesz powiadamiana o tym co, gdzie i kiedy.