Warning: include(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/clients/client7/web163/web/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/:/home/klient.dhosting.pl/ideaware/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 95

Warning: include(/var/www/clients/client7/web163/web/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 95

Warning: include(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/clients/client7/web163/web/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/:/home/klient.dhosting.pl/ideaware/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 95

Warning: include(/var/www/clients/client7/web163/web/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 95

Warning: include(): Failed opening '/var/www/clients/client7/web163/web/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/7.2/7.2.34-dh28/lib/php') in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 95

Warning: include_once(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/clients/client7/web163/web/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/:/home/klient.dhosting.pl/ideaware/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 118

Warning: include_once(/var/www/clients/client7/web163/web/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 118

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/clients/client7/web163/web/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/7.2/7.2.34-dh28/lib/php') in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 118
Weź sprawy w swoje ręce i wybierz najlepszy oczyszczacz powietrza! - Blog MAMApozycza

O tym, że oczyszczacz powietrza nie jest kolejnym zbędnym gadżetem, ale czymś, z czego warto regularnie korzystać nie będziemy Cię ponownie zapewniać. Pisałyśmy już o tym nie raz i nadal nie zmieniamy zdania. Zresztą, pewnie to rozumiesz, jeśli liczy się dla Ciebie zdrowie Twojej rodziny i Twoje. Ale wiele osób nadal nie wie, jaki model wybrać i na co zwrócić uwagę. Spróbujemy trochę pomóc.

 

Jak to działa?

 

Gwoli przypomnienia – oczyszczacz powietrza, dzięki wbudowanemu układowi filtracyjnemu, usuwa z powietrza składniki smogu, czyli pyły PM10, PM2.5, większość alergenów, jak kurz i sierść zwierząt, bakterie, wirusy i lotne związki organiczne.

W wielkim skrócie i w zależności od wybranego modelu, urządzenia te przepuszczają zanieczyszczone powietrze przez filtr mechaniczny, filtr z węglem aktywnym, filtr HEPA (albo zestaw filtrów). Niekiedy proces ten poprzedza jonizacja zanieczyszczeń. Część oczyszczaczy wyposażona jest także w nawilżacze powietrza, które pomagają w utrzymywaniu odpowiedniej wilgotności w naszym otoczeniu, przez co zmniejsza się również ilość drobnoustrojów, roztoczy, bakterii, wirusów i innych zanieczyszczeń występujących w powietrzu.

Pisałyśmy już o tym zresztą w marcu tego roku przy okazji wielkiej akcji testowania oczyszczacza powietrza.

 

Duży wybór – i bądź tu mądry!

 

Na rynku dostępnych jest wiele oczyszczaczy produkowanych przez wiele różnych firm. Każda z nich posiada też rozmaite modele. Ale jak dokonać wyboru? W końcu, oczyszczacz powietrza to coś, co ma Ci posłużyć przez dłuższy czas.

Można, oczywiście, kierować się kryterium cenowym, ale z doświadczenia wiemy, że nie jest to najlepszy pomysł. Wybierając najtańszy model możesz się szybko przekonać, że nie spełnia on Twoich oczekiwań. I odwrotnie – to, że kupisz najdroższy sprzęt nie oznacza wcale, że będzie on najlepszy akurat dla Twoich potrzeb.

Postanowiłyśmy pomóc Ci w wyborze według innego kryterium, a mianowicie według miejsca, w którym oczyszczacz ma stać i czynić swoją magię. Skoncentrowałyśmy się na trzech lokalizacjach: na pokoju dziecięcym, sypialni i dużym pomieszczeniu (np. kuchnia, salon). A nasz wybór, w bardzo naturalny sposób, padł na urządzenia firmy Sharp, która jest liderem na rynku oczyszczaczy do użytku domowego. Do tego, znamy i testowałyśmy już dwa modele oczyszczaczy powietrza Sharp, więc wiemy, że są najcichsze, mają świetną automatykę, koszty ich eksploatacji są niskie, a stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry.

 

Pokój dziecięcy

To bardzo wymagające pomieszczenie, bo i jego lokatorzy są wymagający. Według naszych doświadczeń i rekomendacji jakie udało nam się zebrać, do pokoju, w którym mieszkają najmłodsi członkowie rodzony świetnie sprawdzi się oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW.

oczyszczacz powietrza SharpSpokojnie poradzi sobie w pomieszczeniach o kubaturze do 26 m2. Jest cichy, posiada blokadę rodzicielską, bardzo ważną funkcję z perspektywy urządzenia dedykowanego do pokoju dziecięcego. Nawilżacz może pracować w trybie automatycznym. To znaczy, że sam może dostosowywać nawilżenie do temperatury otoczenia. Z pomocą timera ustawisz moment włączenia i wyłączenia urządzenia. Wyposażony jest także w kółeczka, by łatwiej móc go przemieszczać, ale bez obaw – mają blokadę! Sprzęt prezentuje się bardzo estetycznie, a co ważne w pokoju dzieci, wykonany jest z wytrzymałego plastiku.

Producent podaje również ważną informację, jeśli chodzi o eksploatację tego modelu. Otóż, może on działać do 10 lat bez konieczności wymiany filtrów! A to, w połączeniu z niskim poborem prądu (jedynie 5W), daje nam koszt ok 26 zł rocznie przy ciągłej pracy urządzenia w najcichszym trybie. Wygląda nieźle, prawda? Więcej o zaletach KC-D40EUW możesz przeczytać tutaj.

 

Sypialnia

Sen to zdrowie, ale ważne również by był on dobrej jakości, a w tym pomóc może właśnie odpowiednio dobrany oczyszczacz. Model, który będzie tu odpowiedni to Sharp KC-G40EUW, reprezentant najnowszej generacji oczyszczaczy i nawilżaczy Sharp. Dlaczego?

oczyszczacz powietrza Sharp Choćby dlatego, że to niewielkie i eleganckie urządzenie samo wygasza wyświetlacz po zgaszeniu światła, a do tego jest na tyle ciche, że nie zakłóca snu. Ponad to, posiada wszystkie zalety poprzednich linii oraz wprowadza nowe elementy. Model ten oferuje kilkustopniowy proces oczyszczania powietrza – najpierw przechodzi ono przez nowy, udoskonalony względem poprzedniej wersji, filtr wstępny, który zatrzymuje cząsteczki większe niż 240 mikronów, następnie przez filtr węgla aktywnego (następuje to m.in. neutralizacja zapachów), a na koniec przez filtr HEPA H13. Dzięki filtrowaniu wstępnemu, do filtra HEPA przedostają się już jedynie najmniejsze cząstki, co znacznie wydłuża jego żywotność.

Także nawilżacz w tym modelu wyposażony jest w filtr ze specjalnym łożyskiem, dzięki czemu osadza się w nim mniej kamienia, a to oznacza, że jest jeszcze łatwiejszy i mniej problematyczny w obsłudze. Dlaczego nawilżacz powietrza w sypialni to taka istotna sprawa? Otóż, dzięki nawilżaczowi ewaporacyjnemu, który może działać w trybie automatycznym, zapewniasz sobie optymalną wilgotność powietrza i zmniejszasz ryzyko przewilgocenia pomieszczenia. Odpowiednie nawilżenie w połączeniu z optymalną temperaturą zapewniają lepszą jakość snu. Miałyśmy okazję się o tym przekonać podczas wielkiej akcji testowania oczyszczaczy KC-F32EUW, a potwierdzeniem niech będzie komentarz jednej z testujących mam:

„Oczyszczacz jest super. Gdy oczyszczacz pracował w domu czuliśmy zmianę w powietrzu w domu. Dodatkowo rewelacyjnie nawilża. W nocy dzięki oczyszczaczowi moje dziecko tylko obudziło się tylko raz, gdzie wcześniej budziło się kilka razy. Polecam szczerze.”opinia z serwisu mamapozycza.pl

Aha, KC-G40EUW posiada wbudowane czujniki kurzu i nowy czujnik pyłów PM 2.5 oraz wskaźniki, a jego pełną specyfikację znajdziesz na stronie autoryzowanego dystrybutora.

 

Większe pomieszczenia

A co z pomieszczeniami o powierzchni większej niż 30 m2? Czy trzeba do nich więcej niż jednego urządzenia? Spokojnie! Tutaj z pomocą przychodzi model Sharp KC G60EUW.

oczyszczacz powietrza Sharp Po pierwsze dlatego, że nadaje się do powierzchni o dużych gabarytach, nawet do 50 m2. Świetnie sprawdzi się na przykład w salonie, gdzie, kiedy wszyscy domownicy będą spać, albo kiedy nikogo nie ma w domu, dzięki wbudowanym czujnikom ruchu, będzie pracował na najniższych obrotach, by oszczędzać energię.

Kolejnymi jego zaletami są bardzo wydajny nawilżacz (producent deklaruje wydajność na poziomie 630 ml na godzinę), cicha praca oraz funkcja Plasmacluster Spot, która pomaga zwalczać nieprzyjemne zapachy, drobnoustroje i inne niepożądane substancje na ubraniach, kanapach czy zasłonach. Model ten pomoże także odświeżyć buty, jeśli położy się je przed włączonym urządzeniem.

W tym modelu producent zastosował aż siedem (!) czujników, które umożliwiają jego inteligentną pracę. Są to: czujnik mierzący poziom pyłów 2.5, czujniki kurzu, wilgoci, temperatury, światła, ruchu i zapachu.

Jest to urządzenie uniwersalne, choćby dzięki nawilżaczowi powietrza. Dlaczego? Ponieważ taki oczyszczacz powietrza zimą chroni Cię przed negatywnymi skutkami ogrzewania, a latem może działać jak klimatyzator, wystarczy, że do zbiornika na wodę wrzucisz kilka kostek lodu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o modelu Sharp KC G60EUW, pełną specyfikację znajdziesz tutaj.

 

Czy udało Ci się znaleźć coś dla siebie? Jeśli nadal się wahasz albo masz dodatkowe pytania, pisz do nas śmiało na Facebooku, albo skontaktuj się z autoryzowanym dystrybutorem oczyszczaczy powietrza marki Sharp – GOODAIR Sp. z o.o.

 

A w serwisie mamapozycza.pl możesz wynająć model z akcji testowania, czyli KC-F32EUW. Sprawdź:

https://www.mamapozycza.pl/pozostale/519/oczyszczacz-nawilzacz-sharp-kc-f32euw-do-pokoju-dziecka

https://www.mamapozycza.pl/pozostale/520/oczyszczacz-i-nawilzacz-sharp-kc-f32euw-wlochy

 

 

Zdjęcia: materiał własne GoodAIR

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideaware/blog.mamapozycza.pl/public_html/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204